KDO JSEM/jsme

Myšlenka založit agenturu, která bude zprostředkovávat dobrodružství, se rodila již dlouhá léta na naších společných cestách.

Za ty dvě dekády spolucestování po místech jako je Jížní Amerika, Čína, Thajsko, Malajsie, Indonesie, Maroko, Jordánsko atd. jsme již zažili příběhy, které by stačily na vydání několika knih. Řekli jsme si - proč to nepředat dál.

Víme, že jsou mezi námi lidé, kteří by chtěli cestovat, ale nemají mnohdy s kým, nebo jim prostě přirozená obava z neznámého prostředí nedovolí vycestovat. V cestování vidíme jakýsi nástroj pro lidskou osvětu, životní nadhled, rozšíření obzoru a mysli-  a to se domníváme, že jsou již pádné důvody pro to, abychom se do toho pustili.

 

Jsem Tvůj průvodce...

"Prožili jsme na cestách opravdu mnoho. Naše schopnosti a zkušenosti Ti budou oporou na cestách, které s námi podnikneš. Naším cílem není kvantita, nýbrž kvalita. V malých skupinkách lidí se vypravíme na místa, která jsou ojedinělá a možná by Tě ani nenapadlo se na ně podívat. Na cestách uděláme vše pro to, aby ses cítil bezpečně, ale zároveň dokázal alespoň na malý okamžik vystoupit ze své komfortní zóny.,,

Lukas / zakladatel AT


NÁŠ TÝM

se skládá z krás naší planety a všech lidí,  které na ní potkáváme.

Nemalý "dík" patří rovněž pilotům, kormidelníkům, stewarderkám, obsluze na letištních terminálech, hospodským, servírkám atd. :-)

Lukas (42)


Chcete nás kontaktovat?